Nowości  Kosmonautyka    
 


Kosmonautyka.pl > Roscosmos udostępnia zdjęcia na serwisie społecznościowym Flickr

2015-05-08 Roscosmos udostępnia zdjęcia na serwisie społecznościowym Flickr

Rosyjska agencja kosmiczna Roscosmos rozszerza swoją obecność w mediach społecznościowych.

Począwszy od 8 maja 2015, Roscosmos prowadzi swoją oficjalną stronę na Flickr, jednym z najbardziej popularnych stron internetowych do publikowania zdjęć. Profil dostępny jest pod adresem flickr.com/photos/roscosmos.

Jak informuje ta agencja kosmiczna jest to odpowiedź Roscosmosu na życzenie miłośników kosmosu dostępu do zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Teraz wszyscy w serwisie Flickr mogą pobrać, wydrukować, powiesić jako plakat, lub ustawić jako tapetę komputera jakichkolwiek fotografię jaka im się spodoba.

Strona Roscosmosem na w serwisie Flickr ma być regularnie uzupełniana o nowe i archiwalne fotografie, wykonane przez kosmonautów na pokładzie stacji orbitalnej ISS, a także zdjęcia ze startów i raporty fotograficzne z oficjalnych imprez.

Flickr jest 6 serwisem społecznościowym na który Roscosmos prowadzi oficjalną stronę. W 2014 roku pojawił się na Facebook (www.facebook.com/roscosmos), VKontakte (www.vk.com/roscosmos), Twitter (www.twitter.com/fka_roscosmos), i Instagram (www.instagram.com/roscosmosofficial). Ponadto studio telewizyjne Roscosmosu prowadzi kanał na YouTube (www.youtube.com/user/tvroscosmos).

Wsparcie

 

Na bieżąco. Za darmo. Codzienne.
Wesprzyj rozwój portalu Kosmonautyka.pl!

Kosmonautyka.pl na serwisach społecznościowych: